Жодного дня без скандалу: Twitter обмежив кількість твітів, які можна прочитати за день

Навколо соціальної мережі Twitter, яку мільярдер Ілон Маск придбав у жовтні минулого року, розгорівся новий скандал. Маск написав на своїй сторінці, що соцмережа обмежить кількість публікацій, які можна прочитати за добу. Очікувано, що користувачам не сподобалось це нововведення.

Спочатку Маск написав, що власники верифікованих (платних) облікових записів зможуть бачити до 6 тисяч повідомлень на день. Власникам звичайних акаунтів доступно лише 600 повідомлень, а новим користувачам – всього триста твітів на день. Користувачі, які не зареєстровані, взагалі не зможуть бачити контент.

На тлі загального обурення Ілон Маск відредагував своє повідомлення, змінивши цифри на 8000, 800 та 400 твітів відповідно. Коли побачив, що і це не влаштовує людей, знову змінив цифри – на 10 000, 1000 та 500 повідомлень. Нові обмеження він пояснює тим, що компанії, які збирають “великі обсяги даних” для навчання штучного інтелекту, надзвичайно агресивно збирали дані з соцмережі. Це, на його думку, впливало на реальний досвід користувачів.

Джерело Ілон Маск

Не пропустіть