Цього року LG продемонструє гнучкий ігровий OLED-телевізор

Ви зможете перемикатися між плоским і зігнутим екранами одним натисканням кнопки.

Крім демонстрацій застосування прозорих екранів OLED, в ході CES 2021 компанія LG Display також покаже концепт, пов’язаний з іграми: 48-дюймовий 4K-дисплей «Bendable CSO» (Cinematic Sound OLED), який може перемикатися між режимом плоского і вигнутого екрана.

Компанія хоче, щоб власник телевізора зміг насолоджуватися переглядом відео в режимі плоского екрану, а при натисканні кнопки змінити конфігурацію монітора, перетворивши його у вигнутий (з радіусом кривизни до 1000 мм). Останній режим більше підходить для ігрового процесу.

LG вже демонструвала подібну технологію минулого року: тоді компанія продемонструвала 65-дюймовий екран, який міг перетворюватися у вигнутий. Що стосується нововведень, то цього року в розробці компанія застосувала технологію CSO. Суть її полягає в тому, що особлива плівка товщиною 0,6 мм дозволяє перетворювати всю панель OLED в динамік. Ця технологія використовується в деяких смартфонах і дозволяє зробити пристрій тоншим завдяки позбавленню від традиційних динаміків.

Корейська фірма додала, що цей телевізор підтримує змінну частоту оновлення від 40 Гц до 120 Гц, що в наші дні є абсолютним мінімумом для ігрового монітора. Зауважимо, інші компанії вже пропонують 240 Гц або навіть 360 Гц.

Джерело engadget

Не пропустіть