LG Display поставить між вами і шеф-кухарем прозорий OLED-екран

Це лише одна з безлічі варіантів для демонстрації прозорих OLED-дисплеїв на виставці CES 2021.

LG Display готується продемонструвати деякі нові технології дисплеїв на виставці CES 2021. Підрозділ LG хоче показати, де прозорий OLED може вписатися в епоху пандемії.

Корейська компанія налаштовує кілька демонстрацій для свого онлайн-шоу-руму. Поки що найцікавішим є ресторан з 55-дюймовим прозорим OLED-дисплеєм в суші-барі. На великому екрані відвідувачі можуть переглядати меню, дивитися відео, а також спостерігати за тим, як кухарі готують їжу — це можливо завдяки 40-відсотковій прозорості екрану. Для порівняння, за даними LG Display, прозорий РК-дисплей забезпечує тільки 10% прозорості.

В іншій демонстрації компанія розмістить ту ж 55-дюймову прозору OLED-панель в кінці «розумного ліжка», щоб користувач міг лежачи і насолоджуватися переглядом відео з близької відстані. При цьому панель не буде закривати собою іншу частину спальні. Екран має динаміки Cinematic Sound OLED (CSO), вбудовані в основний корпус, тому зовнішні динаміки не потрібні. Одним натисненням кнопки прозорий екран може частково або повністю згорнутися всередину основного корпусу, причому в частково згорнутому стані він буде показувати таку інформацію, як час або погода.

Нагадаємо, в серпні цього року підрозділ LG Display встановив прозорі OLED-панелі на деяких станціях метро Пекіна і Шеньчженя. Вони дозволяють пасажирам переглядати інформацію про погоду, новини і багато чого іншого.

Джерело engadget

Не пропустіть