Tesla готує новий електрокар за 25 тисяч доларів

На минулій зустрічі з працівниками Tesla глава компанії Ілон Маск (Elon Musk) зробив три важливих заяви щодо нової і найбільш доступної моделі марки.

По-перше, він повідомив, що випуск авто переноситься на 2023 рік, по-друге, що електромобіль не називатиметься Model 2. Нарешті, по-третє, Маск натякнув на те, що найдоступніший авто Tesla може втратити і кермо, і педалі . І ось зараз з’явилися нові подробиці про це очікуваний багатьма електромобілі.

Це зображення перспективної новинки опублікував німецький ресурс.

Походження рендеру невідомо, але не виключено, що автомобіль буде виглядати приблизно так. Авто з цієї картинки куди ближче до серійної моделі, ніж начерк, що давно гуляє мережею.

Дешевий електромобіль Tesla збереже тип кузова «донора» платформи – Tesla Model 3, і це врахували автори рендеру. В цілому ж силуетом Model Q (джерело зображення вважає, що саме так буде називатися авто) нагадує європейський бестселер Volkswagen Golf.

Ніяких характеристик поки немає, але Model Q повинен виявитися не таким швидким і потужним, як Model 3. І, ймовірно, автомобіль буде виключно передньопривідним.

Джерело Іthome
Не пропустіть