UPG_price_d+m

Tesla Cybertruck виходить на новий рівень: Ілон Маск в захваті від найпотужнішої версії пікапа

Майбутній електричний пікап Tesla Cybertruck скоро отримає спеціальну версію з підвищеною потужністю та крутним моментом. Ілон Маск, генеральний директор Tesla, поділився враженнями від випробування “потужного Cybertruck” і підкреслив, що цей варіант відчутно сильніший за стандартну модель: “Я щойно випробував потужний Cybertruck, і це зовсім новий рівень”.

Tesla планує представити декілька стандартних версій Cybertruck з різними батареями, запасом ходу та потужністю. Остаточні технічні характеристики і ціни поки залишаються невідомими, але на офіційному веб-сайті компанії вказано декілька ключових показників, включаючи максимальну буксирувальну здатність 6000 кг (порівняно з 4500 кг у Ford F-150 Lightning та 5000 кг у Rivian R1T), максимальну вантажопідйомність 1600 кг, діапазон ходу до 800 км і розгін від 0 до 96 км/год всього за 2,9 секунди.

Очікується, що Tesla Cybertruck надійде у продаж цього року, але на початку обмежиться невеликою кількістю одиниць. Масове виробництво заплановано на 2024 рік.

Джерело Аmpercar

Не пропустіть