UPG_price_d+m

Стали відомі розміри та потужність нового Subaru Forester Sport

На офіційній презентації нового кросовера Subaru Forester Sport розкрито всі його технічні деталі та оновлені характеристики. Автомобіль, зберігаючи платформу SGP та 2,67-метрову колісну базу, отримав покращену жорсткість кузова та збільшену довжину до 4,66 метра.

Новий дизайн включає велику темну решітку радіатора, оновлені фари та ліхтарі, а також пластикові накладки на арки з вентиляційними отворами. Subaru Forester Sport оснащений бронзовим декором та оригінальними 19-дюймовими колісними дисками.

Технічно всі версії моделі об’єднані бензиновим 2,5-літровим двигуном з потужністю 183 к.с., повним приводом та CVT-варіатором. Зауважимо, що потужність двигуна, порівняно з попереднім поколінням, трошки зменшилась, але крутний момент зріс до 241 Нм.

Усередині Subaru Forester помітні значні зміни, такі як 11,6-дюймовий вертикальний дисплей, нова версія системи EyeSight та електропривід кришки багажника. Зокрема, Subaru Forester Sport оснащений пелюстками під кермом для вибору “віртуальних” передач.

Очікується, що після дебюту в Японії та Європі, Subaru представить нові версії для ринку, включаючи гібрид. Далі – дебют та початок продажів в Україні. Автолюбителі чекають на оновленого Forester з великим інтересом.

Джерело Subaru

Не пропустіть