Стало відомо, коли Samsung розкриє подробиці про Galaxy Watch на платформі Google

Компанія Samsung офіційно підтвердила, що візьме участь у цьогорічній технологічній виставці MWC – в рамках цієї виставки пройде захід Galaxy Experience, на якому мають розкрити деталі про Samsung Galaxy Watch нового покоління, екосистему Galaxy та мобільну безпеку. Захід повинен пройти вже 28 червня.

Нагадаємо, що на нещодавній виставці Google I/O 2021 компанія Google разом з Samsung анонсувала об’єднання Wear OS та Tizen в нову уніфіковану платформу. Також Samsung офіційно підтвердила, що її новий смарт-годинник Galaxy Watch 4 працюватиме вже на цій уніфікованій платформі. Судячи зі всього, в рамках прямої трансляції 28 червня Samsung повинна розкрити більше деталей про цю платформу та свої плани на ринку смарт-годинників.

Згідно з даними, які є на даний момент, компанія Samsung планує презентувати три моделі, які на даний момент фігурують під кодовими модельними номерами Wise, Fresh та Lucky. Перша модель буде виконана у класичному стилі та буде оснащена поворотним безелем, а дві інші будуть у спортивному стилі. Очікується, що нові Galaxy Watch будуть презентовані вже разом з Galaxy Z Fold3 та Galaxy Z Flip3, які мають показати у липні, в рамках заходу Galaxy Unpacked.


Не пропустіть