Sony та Honda готуються до випуску свого першого електромобіля: що про нього відомо

Японські гіганти Honda і Sony розкрили більше подробиць про спільно розроблений ними безпілотний електромобіль.

До 2031 року Honda запустить нову лінійку 0 Series, яка включатиме сім нових моделей електромобілів. Тим часом, спільне підприємство Sony та Honda, Afeela, готується представити свій перший електромобіль, елегантний седан, у 2026 році. Електромобілі серії 0 та Afeela матимуть однакову базову платформу.

Спільне використання платформ – це не лише економія коштів, а й прискорення розвитку. Об’єднавши ресурси та досвід, Honda і Sony можуть скоротити терміни, що дозволить їм швидше вивести свої електромобілі на ринок. Це має вирішальне значення для новачків на ринку електромобілів, що швидко розвивається, оскільки в іншому випадку вони ризикують випустити продукт, який вже є застарілим.

Honda інвестує 10 трильйонів єн (приблизно 61 мільярд євро) у серію 0. Ці електромобілі матимуть ультратонкі акумуляторні батареї, компактні електронні осі та легкі кузовні рами, що сприятиме підвищенню ефективності та збільшенню запасу ходу.

Хоча конкретні деталі залишаються в таємниці, Honda підтвердила, що всі моделі серії 0 матимуть запас ходу понад 483 км на одному заряді. Припускають, що вони можуть отримати таку ж літій-іонну батарею ємністю 91 кВт-год, як і майбутній седан Afeela.

Співпраця між Honda та Sony може стати поворотним моментом в автомобільній індустрії. Об’єднавши свої сильні сторони в інженерії та технологіях, ці два знакові бренди готові зробити значний вплив на ринок електромобілів. Спільна платформа обіцяє більш доступні електромобілі та прокладає шлях до швидших інновацій і ширшого вибору електромобілів для споживачів.

Джерело ArenaEV

Не пропустіть