Швидкість мобільного інтернету на Землі зросла: де Україна в рейтингу?

Україна значно просіла в рейтингу.

Впродовж минулого року швидкість мобільного інтернету на території земної кулі виросла на 21% і склала 27, 69 Мбіт/сек. Дані про це опублікувала компанія Ookla після проведеного аналізу даних користувачів в додатку Speedtest.

Дослідники пояснюють цей факт розгортанням мереж 5-го покоління. Виросла за рік швидкість мобільного інтернету і в Україні. Правда, не так істотно: якщо в липні минулого року абоненти українських операторів в середньому отримували дані на швидкості 18,84 Мбіт/с, то в липні нинішнього – 20,49 Мбіт/с. Через що наша країна істотно просіла в глобальному рейтингу до 91-го місця. За рік ми втратили 20 позицій.

Ще значніше прискорився провідний глобальний інтернет. В середньому на планеті за рік він додав 37,4% – до 63,85 Мбіт/с. Намагаються тягнутися за світовим трендом і українські провайдери. Однак і в цьому питанні ми відстаємо навіть від середнього рівня. За рік швидкість проводового інтернету в нашій країні зросла з 36,62 Мбіт/с до 48,93 Мбіт/с. При цьому країна опустилася в загальному рейтингу з 44 на 52-е місце. Серед країн, які обігнали нас, є навіть Білорусь.


Не пропустіть