Samsung представила нові пауербенки і потужну автомобільну зарядку

Водночас з флагманськими смартфонами Samsung представила два пауербенки на 10 000 мАг, а також автомобільний зарядний пристрій на 45 Вт.

Перший портативний акумулятор під назвою EB-U3300XJEGUS оснащений бездротовою панеллю стандарту Qі, яка може заряджати пристрої потужністю до 7,5 Вт. Він має два порти Type-C, які можуть видавати до 25 Вт через USB PD.

Другий акумулятор має назву EB-P3300XJEGUS. Він не має можливості бездротової зарядки і поставляється з інтерфейсом USB-A замість одного з портів USB-C, але максимальна теоретична потужність складає 25 Вт на порт. Бездротова версія обійдеться в 80 доларів, в той час як інформація щодо цін на звичайну версію поки відсутня.

Обидва мають надійти в продаж разом з телефонами S20 в березні.

Новий зарядний пристрій для машини на 45 Вт поставляється з портом типу C, який може видавати 45 Вт, і портом USB-A, який видає 15 Вт. Виробник зазначає, що з 45-ватними ЗУ здатні працювати тільки моделі Samsung Galaxy S20 Ultra і Galaxy Note10 +. При цьому користувачеві буде потрібен спеціальний кабель з підтримкою сили струму до 5 А для «заправки» з максимальною швидкістю. Ціна пристрою буде оголошена пізніше.

Джерело gsmarena
Не пропустіть