Samsung Galaxy S9 отримав оновлення з квітневим патчем безпеки та іншими поліпшеннями

Компанія Samsung випустила оновлення з квітневими виправленнями безпеки для свого флагманського модельного ряду Galaxy S9 і S9 +. Крім цього в оновлену версію прошивки додали ряд інших поліпшень.

Згідно з журналом змін, цей апдейт підвищує безпеку облікових записів Samsung, які, ймовірно, були відокремлені від обов’язкової двухфакторної авторизації хмарного сервісу. Оновлення також покращує сумісність S9 і S9 + з додатком Camera Controller для смарт-годинника Galaxy Watch. Воно дозволяє керувати камерою смартфона за допомогою сумісних годинників.

Нова версія прошивки також підвищує стабільність додатків «Повідомлення», «Контакти», «Галерея» і «Камера». В цілому, після Android 10 з One UI 2.0, це перше оновлення для Galaxy S9 і S9 +, яке принесло більше, ніж виправлення для системи безпеки. Сподіваємося, що найближчим часом Samsung все ж випустить оболонку One UI 2.1 для цих пристроїв.

Завантажити та встановити оновлення повітрям ви можете в «Налаштуваннях». Для цього відкрийте «Оновлення ПЗ» → «Завантаження і установка». Нагадаємо, що Samsung поступово викочує оновлення, тому якщо нова прошивка ще не доступна для вашого смартфона, то спробуйте перевірити її наявність пізніше.

Джерело SAMmobile
Не пропустіть