Samsung анонсує 4K-телевізор під назвою Terrace

Він стійкий до води і пилу.

Сьогодні Samsung анонсує Terrace, нову лінійку телевізорів, в яку входять моделі Serif, Frame і Sero. Пристрої призначені для перегляду на відкритому просторі: вони захищені від попадання вологи і пилу за стандартом IP55, а яскравість екрану можна налаштувати до 2000 ніт.

За словами Samsung, для роботи Terrace «потрібна тільки розетка змінного струму і монтаж».

У лінійці The Terrace будуть доступні три моделі з розмірами екранів 55, 65 і 75 дюймів. Екран телевізорів забезпечує рівень яскравості 2000 ніт, гарантуючи якісне відтворення в умовах денного світла. Всі моделі обладнані дисплеями QLED 4K, а товщина рамок становить 59.8 мм. Крім того, панель має антивідблискове покриття, а також може показувати художні роботи, фотографії або інший контент, коли телевізор не використовується.

Потужність акустичної системи складає 20 Вт; вбудовані адаптери — Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth, HDR10 +. Також розробники додали HDBaseT-приймач.

Для тих, кому потужності вбудованої звукової системи не буде достатньо, Samsung анонсувала саундбар Terrace Soundbar (він має тий же рівень захисту).

55-дюймова модель коштує 3455 доларів, 65-дюймова — 4999 доларів, а 75-дюймовий дисплей — 6499 доларів. На додаток до споживчої моделі Samsung заявляє, що планує також випустити «професійну» версію, яка з’явиться пізніше в поточному році.

Джерело TheVerge
Не пропустіть