Розробник Fortnite зібрав для України вже більше 50 мільйонів доларів

Компанія-видавець комп’ютерних ігор Epic Games пообіцяла передати усі кошти, виручені з внутрішніх продаж у популярній грі Fortnite, на допомогу Україні. Вже станом на 22 березня компанії вдалося зібрати 50 мільйонів доларів.

Кошти будуть переведені організаціям, які займаються медичною, юридичною та іншою допомогою людям, які постраждали від війни. Мова йде про Direct Relief, UNICEF, Всесвітню продовольчу програму ООН та Управління Верховного комісара ООН з питань біженців. Найближчим часом цей список має бути розширеним.

У компанії підкреслили, що для гуманітарних потреб будуть передані усі кошти з покупок за реальні гроші, які були зроблені за цей період. Мова йде про внутрішньоігрову валюту, щомісячну підписку, ігрові косметичні предмети та бойові пропуски.

Окрім цього, варто зазначити, що в заході бере участь компанія Microsoft. Усі кошти, які будуть отримані з продаж контенту Fortnite через Microsoft Store, починаючи з 20 березня до 3 квітня 2022 року, на території усіх країн, де продається Fortnite.

Джерело Twitter

Не пропустіть