Режим мобільної версії YouTube “картинка в картинці” перестав працювати на iOS 14

Користувачам, які хотіли використовувати режим “картинка в картинці” на iOS 14 при перегляді YouTube, доведеться зачекати – мобільна версія сайту перестала підтримувати цей режим, принаймні у користувачів, які не заплатили за підписку YouTube Premium. Тепер у випадку, якщо користувач пробує згорнути відео таким чином, його просто повертає на сайт.

Користувачам YouTube з підпискою YouTube Premium вже раніше був доступний режим “картинка в картинці”, але зараз невідомо, чи спеціально YouTube відключив цю можливість користувачам без підписки. При цьому користувачі iPad, які використовували десктопну версію сайту, не помітили ніяких проблем. Нативний додаток YouTube при цьому не підтримує “картинку в картинці” на iPhone незалежно від того, є у користувача підписка чи немає.

Навіть якщо це було зроблено свідомо, у цьому немає нічого дивного. YouTube Premium в якості однієї зі своїх головних фішок пропонує фоновий перегляд, тому перегляд в режимі “картинка в картинці” частково пропонує користувачам цю послугу безкоштовно.

Джерело Engadget
Не пропустіть