Рекомендації для перукарів-початків: обираємо аксесуари та сучасні гаджети для стайлінгу

Пандемія, економічні, фінансові, соціальні труднощі, а також різні життєві обставини змушують нас змінювати фах і починати все з нуля. Певні професії стали непотрібними або попит на них різко впав. Тому нам доводиться переучуватися та шукати нові можливості для самореалізації. Є такі професії, які будуть актуальні завжди. Класичний приклад – перукар. Кожен з нас хоче привабливо виглядати. Кризові ситуації часто посилюють прагнення до краси, адже таким чином ми прагнемо компенсувати енергію, витрачену на подолання труднощів.

Аналізуємо певні особливості девайсів та приладів для формування зачіски

У цій статті ми розповімо про те, яке приладдя повинно бути у арсеналі сучасного перукаря. Правильно сформований набір дозволить розвинути ваші професійні та творчі здібності, сформувати постійну клієнтуру, досягти фінансового успіху. В такому наборі не може бути другорядних елементів, тому ми зосередимось у першу чергу на тих речах, які зазвичай розташовуються в кінці списку:

  • Розпилювач (пульверизатор). У мультирегіональному інтернет-магазині MAKEUP https://makeup.com.ua/categorys/1015571/ ви можете купити пульверизатори різної форми й місткості. Саме обсяг флакона має першорядне значення. Великі моделі складно утримувати – рука буде швидко втомлюватися. Флакон з маленьким обсягом зручний в роботі, але при великому потоці клієнтів витрати води збільшується, тому вам доведеться постійно бігати до умивальника. Найчастіше пульверизатор використовується для зволоження волосся перед і під час стрижки, а також для розпилення різних засобів для догляду за пасмами. Саме від особливостей і умов застосування залежить обсяг флакона. Для розпилення води в умовах салону рекомендуємо варіанти по 500 мл, а для нанесення будь-яких тоніків, еліксирів, спеціальних рідин з різними терапевтичними ефектами цілком достатньо 250 мл. Якщо ви обслуговуєте клієнтів у них вдома, то для води потрібна місткість 250-350 мл. Основним матеріалом для виготовлення є пластик. Професійні моделі коштують дорожче, але вони забезпечують дрібнодисперсне точне розпилювання, яке буде виконуватися при будь-якому положенні флакона, а також економну витрату рідини. Окремі моделі наділені особливими можливостями. Наприклад, на кінці водяної трубки розташована кулька зі спеціального сплаву, який протягом 30 хвилин нейтралізує хлор та інші шкідливі хімічні сполуки, що містяться у водопровідній воді.
  • Додаткові аксесуари та гаджети. Важливим завданням для перукаря є правильна організація робочого процесу. Представникам цієї професії доводиться не тільки стояти тривалий час, а й виконувати безліч різних рухів руками, що вимагає хорошої координації й чіткості. Перукар працює з гострими предметами, різними хімічними засобами, електричними приладами, тому він завжди повинен бути зосереджений і уважний. Саме втома підвищує ризик травмування, збільшує тривалість обслуговування, негативно впливає на результат роботи. Важливо виключити зайві рухи, розташувати все необхідне в максимальному порядку та доступності. Серед особливих пропозицій відзначимо спеціальні паски для розміщення приладдя швидкого доступу. Основним гаджетом, який застосовується для укладання є фен. Стаціонарні моделі призначені виключно для сушки, наприклад, після завивки на бігуді, а портативні варіанти в поєднанні зі скелетними щітками та брашингами – для стайлінгу. Професійні портативні фени повинні мати потужність не менше 1800 Вт. Відзначимо наявність декількох температурних режимів, невелику вагу (500-700 грам). низький рівень шуму. Особливою перевагою буде функція іонізації (перешкоджає накопиченню статичної електрики), яка використовується в моделях практично всіх професійних брендів. Є й інші нововведення – режим подачі холодного повітря для фіксації укладання, знімний фільтр для легкого очищення приладу, керамічний нагрівач, що максимально захищає структуру волосся. Для укладання застосовуються й інші гаджети – плойки, електробігуді, випрямлячі.
  • Професійні затискачі для волосся. Зазвичай використовуються при виконанні жіночих стрижок для фіксації окремих пасом. Ця продукція представлена ​​в трьох основних категоріях і стала більш різноманітною. Моделі зі щільною фіксацією для жорстких густих пасом, затискачі з гумками для делікатної дії (ослаблене, тонке, схильне до випадання волосся), універсальні варіанти.

Як та чим привабити клієнтів

Чимало перукарів-початківців замислюються над тим, як справити позитивне враження на клієнта вже при першій зустрічі. Найважливішим є рівень майстерності, але як тільки клієнт вперше заходить в салон, вже на початку спілкування він формує свою думку.

Перш за все ви самі повинні мати гарний вигляд. Сприйняття краси може бути різним, але майстер в неохайному одязі, без гарної зачіски, з пасмами незрозумілого кольору та незадоволеним виразом обличчя, навряд чи викличе довіру. Інший негативний момент – безладне розміщення інструментів на робочому столі та гребінці й щітки, з яких стирчить волосся інших клієнтів. Тому для створення власного позитивного іміджу важливо поєднання цілого ряду факторів. До них відносяться не тільки майстерність, а й ваш зовнішній вигляд, стиль спілкування, правильна організація робочого місця, використання сучасних девайсів та приладів для стайлінгу.


Не пропустіть