Realme Watch 2 офіційно презентовано

Компанія Realme рік тому презентувала свій перший смарт-годинник, який отримав назву Realme Watch. Відтоді компанія також презентувала дві моделі у модельному ряду Realme Watch S, але оновлення оригінальної версії так і не було. Сьогодні бренд нарешті показав справжнього наступника оригінального Realme Watch, який має такий самий квадратний дизайн.

Realme Watch 2 оснащений 1.4-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 320 х 320 пікселів, яскравість складає до 600 ніт. Компанія поставляє годинник з понад 100 готовими циферблатами, також є нові “живі” варіанти. На правій грані є єдина кнопка, все решта управління – сенсорне. У годинника є захист за стандартом IP68, вага складає 38 грамів.

Зараз став доступний трекінг з понад 90 спортивних режимів, що справді багато, враховуючи, що у минулому поколінні їх було 14. Також є можливість трекінгу сну та стресу, серцебиття та моніторинг SpO2. Крім цього, підтримується контроль Smart AIoT для всіх девайсів розумного дому Realme.

Realme також збільшила акумулятор зі 160 мАг до 315 мАг, що можна назвати справді відчутною зміною – тепер автономність повинна складати до 12 днів від одного заряду. Realme Watch поступить у продаж за ціною 55 доларів, тобто коштуватиме на старті продаж приблизно стільки ж, як і його попередник.

Не пропустіть