UPG_price_d+m

Qualcomm 215 привносить NFC і подвійну камеру в ультрабюджетні пристрої

Він став довгоочікуваним оновленням лінійки Snapdragon 2xx, призначеної для смартфонів ціною від 70 до 120 доларів

Компанія Qualcomm оновила лінійку ультрабюджетних процесорів моделлю Qualcomm 215 Mobile Platform. Вона стала першим чіпсетом в своїй серії (Snapdragon 2xx), побудованим на 64-розрядної архітектури. Як і слід було очікувати, новинка випереджає своїх попередників по продуктивності, а графічним прискорювачем не поступається навіть Snapdragon 425 – процесору більш високого класу. Одними з ключових його нововведень стали підтримка чіпа NFC подвійної камери.

Qualcomm 215 Mobile Platform побудований на 28-нанометровому техпроцесу і оснащений чотирма ядрами Cortex-A53 з тактовою частотою до 1,3 ГГц. Він оснащений модемом Snapdragon X5 LTE з підтримкою стільникових мереж четвертого покоління: максимально можлива швидкість завантаження становить 150 Мб / с, а швидкість віддачі – 50 Мб / с. У новинці встановлений графічний прискорювач Adreno 308 – точно таким же відеоприскорювачем оснащений Snapdragon 425.

Повні технічні характеристики Qualcomm 215 Mobile Platform такі (для наочності, ми порівняли новинку з попередником в особі Snapdragon 212):

Qualcomm 215 Mobile Platform створений для смартфонів ціною від 70 до 120 доларів. Очікується, що перші гаджети з новим процесором з’являться в другій половині цього року.


Не пропустіть