Постукування по спинці – одне з найцікавіших нововведень на iPhone

22 червня компанія Apple представила оновлення iOS 14 і вже випустила першу бета-збірку, яку можуть встановити будь-які бажаючі за допомогою профілю розробника. На відкритті конференції WWDC було розказано про нововведення в iOS 14, але співробітники Apple чомусь обійшли стороною функцію Back Tap, яка значно спрощує виконання певних дій.

Ця функція включається через «Налаштування» > «Спеціальні можливості» > «Дотик» > Back Tap. Вона може бути недоступна, оскільки на даний час ще проходить тестування (як і всі інші нововведення в iOS 14).

Користувач може призначити дії, які будуть виконуватися за подвійним і потрійним постукуванням по задній частині смартфона. Таким чином, наприклад, можна налаштувати швидке зняття знімка екрана або запуск якогось додатка.

Приклади використання Back Tap:

У поєднанні з платформою HomeKit і гаджетами розумного будинку за допомогою Back Tap можна робити дивовижні речі: наприклад, вмикати і вимикати у кімнаті світло постукуванням по смартфону. Не виключено, що в майбутньому Apple розширить можливості цієї експериментальної послуги.

Користувачі, які вже встановили і випробували бета-версію iOS 14, кажуть, що Back Tap працює на подив коректно, навіть якщо смартфон у чохлі. Проте, іноді можливі помилкові спрацьовування, якщо корпус стикнеться з чимось.Не пропустіть