UPG_price_d+m

Поширені помилки, які розряджають iPhone та Android-смартфони: як їх уникнути

Тривалість роботи вашого телефону без підзарядки залежить від численних факторів, включаючи програми, які споживають енергію акумулятора. Проте існує три основні помилки користувачів, які можуть призвести до швидкого розрядження смартфона.

Якщо ваш мобільний пристрій занадто швидко втрачає заряд, це, ймовірно, пов’язано з однією з наступних трьох причин. Про це пише The Sun, посилаючись на технічного експерта, професора Рітеша Чу.

По-перше, важливо уникати впливу високих температур на ваш мобільний телефон, щоб підвищити тривалість роботи батареї. Наприклад, компанії Apple та Samsung рекомендують використовувати свої пристрої при температурі довкілля від 0 до 35°C.

По-друге, експерти радять обмежити рівень заряду акумулятора, заряджаючи смартфон до 80% замість максимальних 100%. Додатково важливо уникати розрядження батареї нижче 20%.

По-третє, уникайте нічної зарядки. Не залишайте телефон підключеним до зарядного пристрою на тривалий час. Рекомендується відключати пристрій від живлення, якщо рівень заряду батареї досягає 100%.

Джерело The Sun

Не пропустіть