Ось всі кольори, в яких буде представлено Google Pixel 8a

Здається, витоки інформації про майбутній Pixel 8a від Google просто не можуть припинитися. Після кількох нібито живих зображень, які показали його кілька днів тому, сьогодні з’явився новий витік, який показує нам всі чотири кольори, які будуть доступні.

Вони називатимуться Obsidian (чорний), Porcelain (білий), Bay (синій) і Mint (досить промовиста назва). Ми вже бачили всі ці кольори на інших пристроях Pixel – Pixel 8 і Pixel 8 Pro випускаються в кольорі Mint, а останній також має версію Bay.

Джерело цього витоку стверджує, що Pixel 8a нарешті стане офіційним на конференції Google I/O, яка відбудеться 14 травня. Отже, до неї ще більше місяця, а це, швидше за все, означає, що на нас чекає ще більше витоків.

Загальний дизайн Pixel 8a близький до дизайну Pixel 8, а задня панель матиме матову текстуру. Очікується, що 8a матиме 6,1-дюймовий дисплей з роздільною здатністю FHD+ 90 Гц, а за кермом буде стояти власна SoC Tensor G3 від Google. Pixel 8a повинен мати акумулятор ємністю 4500 мАг, 64-Мп основну тильну камеру та 13-Мп надширококутну фронтальну камеру.

Нещодавно ходили чутки, що Pixel 8a буде продаватися за вищою ціною, ніж його попередник, і він, звичайно, буде пропонуватися з Google Fi Wireless в США – фактично, оператор Google, можливо, сам випустив Pixel 8a минулого тижня.

Джерело GSMArena

Не пропустіть