Ціна Google Pixel 8a дуже розчарує більшість прихильників

Майбутній Pixel 8a від Google може бути значно дорожчим, ніж будь-який з його попередників, принаймні в ЄС, згідно з новим повідомленням від зазвичай надійного джерела.

Pixel 7a починався з 500 євро, але Pixel 8a буде коштувати 570 євро, кажуть німецькі роздрібні продавці. Буде дві версії: одна зі 128 ГБ пам’яті, інша – з 256 ГБ. Остання коштуватиме 630 євро.

Pixel 8a нібито буде доступний у чотирьох кольорах, коли почнуться продажі, як свідчать внутрішні списки вищезгаданих німецьких ритейлерів. Вони називатимуться Obsidian (чорний), Porcelain (бежевий), Bay (світло-блакитний) і Mint (світло-зелений). Однак не всі кольори можуть поєднуватися з обома варіантами пам’яті, оскільки модель на 256 ГБ наразі доступна лише в кольорі Obsidian.

Pixel 8a повинен стати доступним у квітні або травні. Згідно з попередніми витоками та чутками, він буде оснащений SoC Tensor G3 від Google та 8 ГБ оперативної пам’яті. Він матиме набагато кругліший дизайн, ніж його попередник, і дві задні камери в “козирку”, який тягнеться по всій задній панелі телефону, що тепер є дуже впізнаваною особливістю Pixel.

Джерело GSMArena

Не пропустіть