Оголошено безкоштовні ігри PlayStation Plus, які стануть доступними з 19 березня

Компанія Sony представила свіжий каталог ігор для передплатників PlayStation Plus Extra та Premium. Платформа запропонує такі відомі ігри, як Resident Evil 3 Remake, Marvel’s Midnight Suns та NBA 2K24. Передплатники зможуть грати в ці ігри безплатно, починаючи з вівторка, 19 березня.

Найновіші безплатні ігри PS Plus у березні

Resident Evil 3 Remake для PS5 та PS4 від Capcom вийшла у 2020 році. Як випливає з назви, це ремейк класичної гри, де ви граєте за Джилл Валентайн. Ви намагаєтеся втекти з зараженого вірусом і захопленого зомбі Ракун-Сіті.

The Marvel’s Midnight Suns (PS5/PS4) – тактична рольова гра, дія якої розгортається “на темній стороні всесвіту Marvel”. Серед ігрових персонажів – Залізна людина, Доктор Стрендж, Халк, Людина-павук, Росомаха, Капітан Америка, Дедпул і Капітан Марвел.

NBA 2K24 Kobe Bryant Edition (PS5/PS4) – це поточна версія багаторічної баскетбольної франшизи від 2K. Вона має оновлені склади та історичні команди, а також режим “Моменти мамби”, який відтворює деякі з найяскравіших моментів кар’єри покійного гравця “Лейкерс”, що увійшов до Зали слави.

Lego DC Supervillains – це гра 2018 року, призначена лише для PS4. Вона дозволяє грати за поганих хлопців, а також керувати такими лиходіями, як Лекс Лютер, Джокер, Харлі Квінн, Дволикий і Пінгвін.

Нарешті, серед інших претендентів – Blood Bowl 3 (PS5 і PS4), рольова гра з бічною прокруткою Super Neptune (PS4), головоломка Mystic Pillars: Remastered (PS5) та екшн-рольова гра Dragon Ball Z: Kakarot (PS5). Серед класики – Jak and Daxter: The Lost Frontier (PS5, PS4), Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy (PS4), Cool Boarders (PS5, PS4), Gods Eater Burst (PS5, PS4) та JoJos Bizarre Adventure: All-Star Battle R.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть