Огляд Amazfit GTS 3: доступний смарт-годинник, що здатний здивувати

Годинник для огляду надано компанією Amazfit

Вибираючи смарт-годинник, більшість користувачів хоче отримати пристрій, який має хороший функціонал та прийнятну ціну. Безумовно, є достатньо дорогих варіантів, які можуть запропонувати чудовий досвід використання, але є й доступні рішення, яким варто приділити увагу, і одним з них, безумовно, можна назвати Amazfit GTS 3. Компанія Amazfit не перший рік демонструє цікаві рішення, і модельний ряд GTS завжди виділявся в цьому плані, пропонуючи досить відчутні покращення від покоління до покоління.

Враховуючи досить доступну ціну, варто розуміти, що будуть і певні компроміси. Тим не менше, якщо вам потрібен смарт-годинник, який здатний збирати детальну інформацію про здоров’я та фітнес, має непоганий дизайн та плавно працює, Amazfit GTS 3 виглядає непоганим варіантом, чи не так? Протестувавши Amazfit GTS 3, ми готові відповісти на це питання.

  • не пропусти Огляд Amazfit GTR 3 – функціональний, стильний та доступний смарт-годинник

Огляд Amazfit GTR 3 і GTS 3

Характеристики Amazfit GTS 3:

  • Дисплей: AMOLED, 1.75”, 390 x 450 пікселів, 60 Гц
  • Підключення: Bluetooth 5.1 LE
  • Операційна система: Zepp OS
  • Акумулятор: 250 мАг
  • Стійкість до води: 5 АТМ
  • Габарити: 42 х 36 х 8.8 мм, вага – 39 грамів
  • Сенсори: SpO2, датчик серцебиття, барометр, акселерометр, датчик освітленості, датчик температури
  • Фішки: GPS, мікрофон

Огляд Amazfit GTS 3

Дизайн

Як і у попередніх поколіннях, при використанні Amazfit GTS відчувається, що дизайн надихався Apple Watch. Що цікаво, незважаючи на металеву рамку, GTS 3 легші та тонші за Apple Watch, і це справді відчувається. Загалом смарт-годинник можна назвати досить легким та приємним. На вибір доступні три кольори: Graphite Black, Ivory White та Terra Rosa (саме в ньому виконаний наш варіант).

Дуже приємно здивувала якість силіконового ремінця, що поставляється у комплекті з годинником – як і сам годинник, він дуже легко та приємно носиться і, що важливо, не викликає подразнень шкіри. Загалом як дизайн, так і ергономіка Amazfit GTS 3 залишають виключно приємні враження.

Дисплей

Якщо про щось можна сказати, що це безперечна та ключова фішка Amazfit GTS 3, так це дисплей – на нього хочеться дивитися, про нього хочеться говорити. Тут встановлена AMOLED-матриця з діагоналлю 1.75 дюйма, роздільною здатністю 390 x 450 пікселів та, що важливо, частотою оновлення 60 Гц. Що важливо, частота оновлення тут динамічна, і може змінюватися від 60 Гц до 4 Гц.

Огляд Amazfit GTS 3

Чіткість дисплея дуже хорошому рівні, адже при такій діагоналі роздільна здатність досить велика, і показник PPI складає 340. Дисплей справді дуже яскравий, і читається при прямому падінні сонячних променів не гірше, ніж флагманські смартфони з топовими AMOLED-дисплеями.

Програмне забезпечення

Модель поставляється з операційною системою Zepp OS, пропрієтарною розробкою Amazfit. Шторка відкриває доступ до календаря, зміни яскравості, ліхтарика, налаштувань та інших опцій. Зліва доступне меню віджетів з погодою, будильником, активностями та іншим, причому можна самостійно сконфігурувати, що саме вам потрібно.

Огляд Amazfit GTS 3

Насправді можливості Amazfit GTS 3 дуже широкі, і справді знадобиться якийсь час, щоб розібратись у всіх. Досить цікаво та унікально виглядає можливість вимірювання частоти серцебиття, рівня стресу, частоти дихання та SpO2 одночасно, з отриманням результатів одночасно по всіх показниках.

Навігація по операційній системі відбувається, в основному, тапами і свайпами по цьому екрану, і за таких умов дуже важливо, щоб все відчувалося швидким та плавним, і в цьому плані Amazfit GTS 3 не підвів ні разу. Є багато красивих анімованих дисплеїв, підтримується Always On-Display.

Для відображення даних про тренування, підключення до смартфона та використання розширених функцій використовується мобільний додаток Zepp, який достатньо інтуїтивний та приємний. Головним параметром тут є PAI (Personal Activity Intelligence) – показник, який базується на вашій активності протягом останнього тижня. Рекомендований здоровий показник складає 100 PAI та більше протягом тижня.

Спортивні можливості

У Amazfit GTS 3 є можливість розпізнавання бігу, ходьби, бігу на біговій доріжці, їзди на велосипеді та інших активностей. Що важливо, виміри досить точні, причому є додаткові спортивні режими, яких не було у попередніх поколіннях, серед яких плавання в басейні та багато інших видів плавання. Є екзотичні спортивні режими, яких немає у конкурентів, як стрільба з лука, верхова їзда та інші.

Огляд Amazfit GTS 3

Варто зазначити, що Amazfit GTS здатний збирати дані з використання не лише довжини маршруту (використовуючи GPS-модуль) при трекінгу занять спортом, але й перепадів висот, завдяки чому дані значно точніші. Під час тренувань відображається час, відстань, частота серцебиття, калорії та інше, причому опції можна міняти місцями та вибирати лише необхідні.

Автономність

Смарт-годинник Amazfit GTS 3 показав себе дуже непогано в плані автономності – він явно пропрацює більше тижня у більшості користувачів при помірному темпі використання, що є дуже хорошим показником. У випадку використання в режимі виключно годинника Amazfit GTS 3 здатний протриматися близько трьох тижнів.

Слід зазначити, що автономність смарт-годинника при ввімкнених сповіщеннях відчутно нижча і складає трохи менше двох тижнів, а якщо дуже часто використовувати GPS, то й менше тижня. Середній показник автономності, при використанні багатьох функцій, як ми вже згадували, складає близько тижня.

Огляд Amazfit GTS 3

Висновки

Amazfit GTS 3 явно варто розглядати, як варіант для покупки, якщо вам потрібний доступний та красивий смарт-годинник, який має плавний та красивий інтерфейс, а також дуже просунутий в плані спортивних можливостей та трекінгу показників тіла. Окрім цього, у нього дуже непогана автономність, яка хоч і не дотягує до простіших пристроїв Amazfit, таких як популярні годинники серії Bip, але відчутно виграє у дорожчих конкурентних рішень.

На жаль, Amazfit GTS 3, через досить доступний цінник, не має деяких можливостей, і з цим треба змиритись. Так, якщо ви хочете зберігати музику на смарт-годиннику та інтеграцію з музикальними сервісами, можливість використовувати популярні додатки від сторонніх розробників (як на смарт-годинниках з Android Wear) або оплачувати покупки за допомогою NFC, варто звернути увагу на дорожчі рішення.

У підсумку, Amazfit GTS 3 можна назвати хорошим смарт-годинником з непоганими фітнес-можливостями для щоденного використання. Це не ідеальне рішення, але воно явно пропонує дуже хороші можливості за свою ціну, і переваги явно переважують недоліки – тому так, Amazfit GTS 3 сміливо можна розглядати, як варіант для покупки.

Огляд Amazfit GTR 3 і GTS 3Не пропустіть