Нова геймерська миша Logitech G обіцяє до 5,5 місяців роботи на одному заряді

Ігровий підрозділ компанії розробив новий аксесуар, який дійсно сподобається як геймерам-аматорам, так і професіоналам.

В понеділок, 16 вересня, компанія Logitech G показала свій новий витвір – нову бездротову комп’ютерну мишу, призначену для геймерів. Модель під назвою G604 LIGHTSPEED отримала функціональні кнопки і збільшений час автономної роботи.

Як повідомляється, ця модель миші створена для геймерів-любителів таких ігор як WoW Classic і Fortnite і. Вона має 6 кнопок для великого пальця, що допоможе виконувати багато завдань одночасно – це поліпшить контроль над грою.

Також є ексклюзивна бездротова технологія LIGHTSPEED, яка забезпечує геймерам більш плавну роботу і швидкий відгук. Важливо зауважити, що ви завжди можете переключитися з неї на Bluetooth (наприклад, для економії заряду).

Крім цього, мишу можна буде використовувати з кількома пристроями відразу, без необхідності постійного встановлення з ними нового з’єднання. Підключившись один раз, ви легко зможете використовувати аксесуар з різними ПК. Від однієї зарядки пристрій може витримати 240 годин високопродуктивних і активних ігор, а в звичайному режимі (серфінг в інтернеті, прості завдання) цей показник зросте до 5,5 місяців.

Крім вищезазначених кнопок для великого пальця, Logitech G604 LIGHTSPEED володіє 15 програмованими елементами управління, дворежимним колесом прокрутки. Щоб визначити опції миші користувачі отримають спеціальне програмне забезпечення – Logitechs G HUB. З його допомогою ви зможете персоналізувати пристрій так, як вам зручно, отримуючи максимальну віддачу в улюблених іграх.

Очікується, що бездротова ігрова миша Logitech G604 LIGHTSPEED надійде в продаж на світовому ринку вже цієї осені.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть