Nintendo Switch отримає просунуту технологію покращення зображення AMD

У Мережі з’являється інформація про те, що технологія AMD FSR може незабаром з’явитися на Nintendo Switch, де її явно мало хто очікував. Згідно з останніми даними, у нової гри Nintendo Switch Sport буде ліцензія AMD FidelityFX та FidelityFX Super-Resolution. Очікується, що AMD FSR буде активовуватися лише при підключенні для телевізора, коли консоль має виводити зображення у Full HD, а не HD.

Варто нагадати, що за роботу Nintendo Switch відповідальний чіпсет Nvidia Tegra X1, виготовлений за нормами архітектури Maxwell, тобто підтримки Nvidia DLSS у нього немає. Тим не менше, AMD FSR не має конкретних вимог до апаратного забезпечення і може підтримуватися, по суті, всюди, тому підтримку технології можна додати навіть до такого малопотужного девайса з достатньо старим апаратним забезпеченням, як Nintendo Switch.

Слід зазначити, що через достатньо низьку продуктивність Nintendo Switch, особливо для нашого часу, технологія апскейлінгу дозволить їй показувати значно кращі результати в іграх. Щоправда, слід спершу на прикладі Nintendo Switch Sport побачити, наскільки відчутну різниці ця технологія буде забезпечуувати в іграх на цій консолі.

Нагадаємо, realme представив серію 9 Pro — перші смартфони середнього класу з флагманською камерою


Не пропустіть