Названо неочевидні причини, чому краще розраховуватися готівкою, а не карткою

Останні декілька років українці почали масово користуватися банківськими картками і одночасно відмовлятися від готівки. Зараз більшіть людей молодого віку віддають перевагу розрахунку за допомогою картки, особливо з підтримкою безконтактної оплати. Переваг в такому розрахунку цілком достатньо і перераховувати їх нема сенсу. Зараз же, буде названо неочевидні причини, чому краще розраховуватися готівкою, а не карткою.

1. Розрахунок готівкою доступний

В Україні є велика кількість сіл, де розрахунок за допомогою банківської картки буде просто неможливим, а от з готівкою у вас не виникне проблем ніде — її приймають всюди.

2. Віртуальні гроші легше витрачати

Якби не було, але гроші з картки витрачати набагато легше, ніж розраховуватися готівкою. В електронному розрахунку +-1000 сильно не відчувається, а от готівкою віддати за щось 1000 грн набагато важче.

3. Віртуальні гроші не сприймаються так, як готівка

Популярні новини  Apple розкрила ціни на ремонт нових iPad Pro з M1

Ця причина дещо схожа до попередньої, оскільки тисячі грн на картці та тисячі грн готівкою сприймаються зовсім по різному. Бонусом можна назвати те, що витрати готівкою набагато легше контролювати і відповідно економити.

4. Пачка готівки мотивує більше, ніж банківська картка

Це причина більше відноситься до психології, оскільки дивлячись на велику пачку готівки ви себе більше мотивуєте і відчуваєте більш впевнено, ніж тоді, коли дивитеся на свій рахунок в онлайн — банкінгу.

І остання причина, яка може стати актуальною в найближчому майбутньому – плата за обслуговування банківської картки. В даному випадку, в Україні все йде до того, що безкоштовні банківські картки підуть в минуле і за них прийдеться платити щорічну суму за обслуговування. Сума буде залежати від конкретного банку і типу картки.

Джерело itechua.com
Не пропустіть