Напередодні виходу GTA 6 з’явилися перші подробиці про GTA 7

Шанувальники Grand Theft Auto отримали уявлення про те, що їх чекає в нещодавньому інтерв’ю з генеральним директором Take-Two Штраусом Зельником (Strauss Zelnick). Довгоочікувана GTA 6 стане великим стрибком вперед для франшизи, як з точки зору продажів, так і з точки зору охоплення. Ігровий світ змінився з моменту запуску GTA V. Тоді онлайн-ігри не були такою потужною силою, як сьогодні. У коментарях Take-Two натякають, що GTA 6 може бути значною мірою інтегрована з онлайн-функціями, щоб утримати гравців залученими та витрачаючими гроші в довгостроковій перспективі.

Ажіотаж не викликає сумнівів. Анонс трейлера GTA 6 побив рекорди, зібравши колосальні 93 мільйони переглядів на YouTube всього за 24 години. Хоча інтерв’ю не підтвердило наявність ПК-версії GTA 6, зауваження Зелніка вказують на те, що анонс може відбутися вже незабаром. Take-Two має досвід випуску ігор на різних платформах, тому реліз для ПК видається цілком імовірним, хоча точні терміни поки що залишаються незрозумілими.

Несподіваним поворотом подій стало те, що Зельник жартома натякнув на існування GTA 7, хоча до неї, ймовірно, ще далеко. Це натякає на довгострокову прихильність Rockstar до франшизи Grand Theft Auto. Конкретних подробиць небагато, але GTA 6 готується стати блокбастером. Шанувальникам варто слідкувати за майбутніми анонсами, особливо щодо версії для ПК та будь-яких потенційних онлайн-можливостей.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть