Може нести різну зброю та послуговується передовими технологіями: в Ізраїлі представили новий роботизований бойовий бронеавтомобіль

В Ізраїлі представили нову бойову роботизовану платформу BLR-2, озброєну 30-мм гарматною вежею та ракетною установкою. Машину показали на оборонній виставці Eurosatory.

Авто побудоване на платформі типу BLR-2 і оснащений системою активного захисту виробництва Ізраїлю “Залізний кулак”, системою контролю вогню, управління польотами, різними системами оповіщення, а також роботизованим комплектом.

 BLR-2 також несе капсульований БПЛА для розвідки та комплект пасивного зондування від компаній Elbit Systems та Foresight. Розробка поєднує у собі декілька передових технлогій. Зокрема, можливості маневрування, вбудована система для транспортування та прийому БПЛА, а також здатність нести важке та різне озброєння. Серед останніх варто зазначити пускову установку IAI та ракети “Спайк” компанії Rafael Advanced Defense Systems, інтегровані приціли, а також автономне рішення для передової розвідки.

Автомобіль може працювати вдень і вночі, а також під час різних погодних умов. Оператору дуже легко працювати з BLR-2 завдяки оперативній ефективності та простоті.

Випробування автомобіля почнуться наступного року.


Джерело Eurosatory

Не пропустіть