Motorola випустить телевізор на Android 9 Pie

Розмір та тип екрану телевізора Motorola невідомі, але він повинен отримати вбудований саундбар з підтримкою DTS TruSurround

Схоже, компанія Motorola наслідувала приклад інших виробників смартфонів і теж має намір випустити свій перший розумний телевізор. Очікується, що майбутня новинка може бути представлена ​​16 вересня на заході, присвяченому презентації смартфона Motorola Moto E6 Plus в Індії.

Як доказ ресурс PhoneRadar опублікував зображення телевізора з логотипом американського бренду. Motorola Smart-TV буде працювати під управлінням операційної системи Android 9 Pie.

Останнім часом виробники смартфонів демонструють свою схильність до запуску телевізорів на цій системі: Xiaomi, Redmi, OnePlus (поки тільки готується). У цей список можна було включити і Honor, але з відомих причин компанія Huawei зробила вибір на користь власної системи Harmony OS.

Джерела стверджують, що телевізор Motorola отримає дизайн з дуже тонкими рамками з боків (наскільки це можна побачити на зображенні) і трохи більше широкою областю під екраном. Також можна помітити вбудований саундбар з написом «Motorola», який нібито повинен підтримувати технологію DTS TruSurround. Іншої інформації про цей пристрій поки немає.

Найцікавіше, що Motorola вже випускала раніше телевізори, в тому числі портативні і бездротові. Було це понад півстоліття тому. Передбачається, що Motorola Smart-TV буде продаватися через індійський торговельний майданчик Flipkart. Нам залишається відзначити, що 26 вересня свій перший Smart-TV з 55-дюймовою QLED-матрицею представить також компанія OnePlus.

Джерело PhoneRadar