Microsoft створить цифрових клонів людей, що померли

Корпорація Microsoft зареєструвала патент Creating a Conversational Chatbot of a Specific Person (Створення голосового чату бота на основі характеристик конкретної людини).

Це означає, що в майбутньому IT-гігант зможе створювати цифрових клонів померлих людей, повідомляється у Відомстві з патентів і товарних знаків США.

Працюючи над чат-ботом компанія буде збирати фотографії, зразки голосу, записи в соціальних мережах, електронні та рукописні листи конкретної людини.

Завдяки отриманій інформації за допомогою технології машинного навчання, штучного інтелекту та нейронних мереж бот зможе відтворювати всі деталі, властиві померлій людині.

Також фахівці Microsoft зможуть створити зовнішність людини у двомірному і тривимірному форматі. Відзначається, що людина, якої вже немає серед живих, зможе надсилати свої фото.

Раніше повідомлялося, що сервери Microsoft будуть зберігатися під водою. Це рішення було прийняте в результаті вдалого експерименту, який розпочався в 2018 році, коли Microsoft занурила цілий центр обробки даних на дно Шотландського моря. Ідея повністю себе виправдала.

Не пропустіть