Microsoft додасть новий ШІ Prometheus у Word, PowerPoint та Outlook

Компанія Microsoft незабаром планує додати інструменти зі штучним інтелектом у свій офісний пакет. Тут буде використовуватися система Prometheus (вона також використовується у пошуковій системі Bing). Очікується, що Prometheus у Office буде продемонстрована вже у найближчі декілька тижнів. Згідно з даними самої компанії, це відбудеться вже у березні.

Завдяки цьому планується покращити продуктивність та якість роботи у Bing. Мовні моделі вже протестували в Outlook, щоб покращити якість пошуку та навчити систему відповідати на листи. Для цього використовується Azure OpenAI Service та GPT. Ймовірно, аналогічна ситуація відбудеться і з іншими сервісами компанії Microsoft.

Згодом, як стверджують інсайдери, штучний інтелект з’явиться і в Microsoft Teams, а у веб-версіях Office модель Prometheus вже доступна (у вигляді бокової панелі Bing в браузері Microsoft Edge). Так, за допомогою ШІ вже можна генерувати таблиці та діаграми Excel та презентації PowerPoint. З цього можна зробити висновок, що найближчим часом у багатьох браузерах та сервісах з’явиться підтримка штучного інтелекту.

Джерело The Verge

Не пропустіть