Meta запускає Imagine with Meta AI – це штучний інтелект нового рівня для генерації зображень

Технологічний гігант Meta анонсує власний генератор зображень на базі штучного інтелекту – Imagine with Meta AI. Схожий на DALL-E та Midjourney, цей ШІ-інструмент створює вражаючий візуальний контент на основі текстових даних, введених користувачем.

Imagine with Meta використовує генеративну модель Emu, яку Meta представила у листопаді цього року. Сервіс наразі доступний безкоштовно, проте його функціонал обмежений лише США. Планується розширення географії використання сервісу протягом наступних тижнів.

Особливість Imagine with Meta – невидимі водяні знаки, які будуть додаватися до кожного створеного зображення. Це дозволить виявляти застосування ШІ та підвищить прозорість. Невидимі для людського ока, вони все ж будуть помічені за допомогою спеціальної моделі, що робить їх стійкими до різноманітних маніпуляцій.

Нагадуємо, що наразі Meta активно впроваджує автоматичне наскрізне шифрування особистих повідомлень у Messenger. Перехід месенджера на шифрування за замовчанням вимагатиме часу, але це ще один крок компанії у забезпеченні конфіденційності користувачів.

Джерело Meta

Не пропустіть