Meizu оголосила про випуск смартфона з 5G

У найближчі місяці Vivo, Oppo і Lenovo випустять свої перші 5G-смартфони. А ось Meizu поспішати з цим не стане

2019 рік можна сміливо назвати початком ери 5G. Кілька країн, включаючи Південну Корею і Китай, вже запустили перші комерційні 5G-мережі, а ряд виробників, таких як Samsung, Xiaomi і Huawei, випустили свої перші смартфони з підтримкою стільникових мереж п’ятого покоління.

Випуск 5G-смартфона входить в плани і китайського виробника Meizu. Компанія Meizu офіційно оголосила про створення свого першого смартфона з підтримкою 5G. Його запуск запланований на першу половину 2020 року. Що це буде за смартфон і які характеристики отримає, нам поки невідомо.

Також Meizu оголосила про партнерство з трьома провідними стільниковими операторами в Китаї – China Mobile, China Telecom і China Unicom.

До речі, пару днів назад засновник і генеральний директор Meizu Хуан Чжан (Huang Zhang) оголосив про те, що компанія планує випустити свій перший пристрій з 5G в наступному році, коли ринок остаточно дозріє для прийняття нової технології.

На його думку, поспішати з випуском 5G-смартфона, щоб стати одним з перших — не мудре рішення, особливо зараз, коли стрімко зростає популярність 4G. Главі Meizu не подобаються 5G-смартфони першого покоління, оскільки вони занадто важкі і споживають багато енергії навіть при роботі в мережах 4G.


Не пропустіть