Logitech анонсує мишу Signature AI Edition M750 з підтримкою ChatGPT

Цього року штучний інтелект вже увійшов у смартфони та ПК. Він залишиться тут надовго, оскільки час від часу з’являється безліч нових функцій. Спеціальна клавіша Copilot від Microsoft на клавіатурі використовується багатьма виробниками ноутбуків у моделях цього року.

Популярний виробник периферійних пристроїв Logitech також приєднується до цієї тенденції: Signature AI Edition M750 – перша у своєму роді миша зі спеціальною кнопкою зі штучним інтелектом. Крім того, бренд також випустив програмне забезпечення під назвою Logi AI Prompt Builder, яке допомагає користувачам отримати доступ до допомоги чат-бота. Читайте далі, щоб дізнатися всі подробиці.

Logitech Signature AI Edition M750 має спеціальну кнопку бірюзового кольору, розташовану ближче до коліщатка прокрутки. Її можна використовувати для доступу до інструменту Logi AI Prompt Builder (докладніше про це нижче). Кнопка “Назад” може безпосередньо запускати ChatGPT, тоді як кнопка “Вперед” активує диктування ОС. Кнопки можна перепризначити в додатку Logi Options+.

Signature AI Edition M750 має компактний формфактор з контурною формою, м’якою зоною для великого пальця та гумовими боковими ручками для комфортного використання. Вона оснащена двома кнопками зверху, двома збоку та розумним коліщатком прокрутки. Периферійний пристрій забезпечує тиху роботу при натисканні. Він працює від батареї типу АА, якої вистачить на 24 місяці.

Тепер перейдемо до Logi AI Prompt Builder, який наразі працює з ChatGPT від OpenAI та розуміє англійську мову під час запуску. Він безплатний у використанні й сумісний лише з клавіатурою та мишею Logitech, навіть якщо вони не мають спеціальної кнопки штучного інтелекту. Prompt Builder – це не просто чат-бот. Він має попередньо встановлені рецепти, включаючи перефразування, резюмування, відповіді та створення функцій електронної пошти.

Logitech Signature AI Edition M750 коштує 49,99 доларів і 54,99 фунтів стерлінгів у США та Великобританії відповідно. Її можна придбати в інтернет-магазині компанії.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть