Microsoft вперше за 30 років змінює клавіатуру Windows: додано клавішу Copilot для штучного інтелекту

Microsoft анонсує першу значущу зміну клавіатури Windows за останні 30 років, додаючи інноваційну клавішу Copilot. Це крок у майбутнє, визначений як початок ери комп’ютерів зі штучним інтелектом.

Клавіша Copilot інтегрується як ключова частина клавіатури, що дозволяє спростити взаємодію зі штучним інтелектом. Вона викликає функцію Copilot у Windows, роблячи використання штучного інтелекту легким та доступним. Microsoft вважає, що ця ініціатива полегшить участь користувачів у трансформації штучного інтелекту.

Розробники планують представити клавішу Copilot під час виставки CES, а також на нових комп’ютерах з Windows 11 від партнерів Microsoft. Ці пристрої з’являться в продажу наприкінці лютого — навесні.

Copilot призначений для трансформації ідей у творчість, створення зображень та редагування налаштувань ПК. Цей інтелектуальний помічник обіцяє стати невід’ємним компаньйоном для роботи та повсякденного життя.

Терміни надання та доступність функції Copilot різняться в залежності від ринку та пристрою. Для використання важливий обліковий запис Microsoft. У випадку відсутності підтримки Copilot, натискання клавіші викличе Windows Пошук.

Джерело Microsoft

Не пропустіть