LinkedIn заявляє, що перестане багаторазово копіювати буфер обміну iOS

TikTok нещодавно спіймали на цьому ж.

LinkedIn планує заборонити своєму додатку багаторазово копіювати вміст буфера обміну пристроїв iOS. Про таку поведінку доадтку стало відомо на початку цього тижня.

Така поведінка додатку була виявлена завдяки новій функції конфіденційності в iOS 14, яка зараз знаходиться в обмеженою в бета-версії для розробників. Операційна система тепер повідомляє користувачів, коли додаток копіює щось з іншої програми або пристрою. За словами ж користувача, який помітив це, додаток LinkedIn для iPad копіює вміст з заміток.

Видання ZDNet повідомило, що LinkedIn назвав поведінку помилкою. За словами віце-президента LinkedIn з проектування Еррана Бергера, додаток копіює вміст буфера обміну, щоб перевірити чи відповідає введений в текстове поле контент вмісту буфера. Бергер не сказав, чому ця перевірка була необхідна, однак зазначив, що вони не зберігають ці дані.

Бергер також написав, що LinkedIn виправить цей недолік.

За допомогою нової функції минулого тижня користувачі помітили, що китайський мобільний додаток TikTok також перевіряє вміст буфера обміну. Представники TikTok пояснили, що це пов’язано з роботою механізму виявлення шахрайства, і компанія не користувалася інформацією, яку копіюють користувачі.

Джерело TheVerge
Не пропустіть