LG назвала терміни випуску першого смартфона з підтримкою мереж 5G

Не виключено, що модель стане взагалі першим в світі серійно випускаються смартфоном для мереж п’ятого покоління

Компанія LG і американський оператор Sprint повідомили про те, коли вони планують почати продажі першого 5G-смартфона. Його реліз заплановано на першу половину 2019 року. І це буде самий перший смартфон для мереж п’ятого покоління, який з’явиться на ринку США. Втім, з огляду на, що США в плані розвитку таких мереж знаходиться в авангарді, модель LG може стати і першим серійним 5G-смартфоном у світі.

Швидше за все, в моделі буде використовуватися модем Qualcomm Snapdragon X50, анонсований в жовтні 2017 року і став першим рішенням такого роду для смартфонів.

LG назвала терміни випуску першого смартфона з підтримкою мереж 5G

Раніше смартфон з підтримкою 5G анонсувала Motorola. Однак в разі моделі Moto Z3 мова йде про не про інтегрованому в смартфон модемі для цих мереж, а про накладку на задню панель, яка додає підтримку 5G. Як наслідок, це рішення можна назвати не найзручнішим і взагалі «половинчастим», тоді як LG готує цілком звичайний смартфон з вбудованим модемом.

Серед особливостей 5G, нагадаємо, можна виділити більш високу швидкість передачі даних (кілька гігабіт на секунду і навіть кілька десятків гігабіт проти одного гігабіта у 4G), більш високу швидкість з’єднання, а також оптимізацію під Інтернет речей і розумні автомобілі.


Не пропустіть