Китайські демонстранти виступили проти Tesla на Шанхайському автосалоні

Протягом цього тижня у Китаї проходить Шанхайська міжнародна виставка автомобілів та автомобільних технологій, відома також як Шанхайський автосалон. На цій виставці була присутня і компанія Tesla, проти якої виступили дві жінки, які заявили, що незадоволені якістю куплених ними електрокарів компанії Tesla.

Одна з цих жінок вилізла прямо на дах виставкового екземпляру Tesla та кричала, що гальмівна система її електрокара виявилася ненадійною та про те, що Tesla “підвела її”. Незабаром жінку зняли охоронці виставки. Слід зазначити, що акція була спланована заздалегідь – обидві жінки були одягнені у білі футболки з написом “Несправність гальмівної системи Tesla” та логотипом цієї компанії. Представники Tesla повідомили ЗМІ, що поліція вже веде розслідування за цією справою.

Нагадаємо, що це далеко не перший подібний протест проти некоректно працюючих електрокарів Tesla, у тому числі й проти гальмівної системи. Минулого місяця власниця електрокара Tesla з Чженьчжоу, провінція Хенань (центральний Китай), надрукував на своїй машині Tesla напис “Несправність гальмівної системи Tesla” та протестувала перед офіційним магазином Tesla зі словами про те, що некоректно працюючі гальма у Tesla ледь не вбили її сім’ю.

Також слід зазначити, що у Китаї декілька електрокарів було відкликано через невідповідний рівень якості, а китайські користувачі неодноразово повідомляли про несподівану втрату контролю електрокаром Tesla під часу руху. На даний момент невідомо, як вирішиться ця ситуація, але, цілком імовірно, це не останні подібні протести.

Не пропустіть