Корисні додатки для українців у Польщі

Зараз у Республіці Польщі знаходиться понад 2 тисячі біженців з України. Ми вирішили розповісти про найбільш корисні мобільні додатки, які допоможуть переселенцям під час перебування у Польщі.

Польський аналог “Дії” – mObywatel. Він допоможе створити цифрові документи, які засвідчують особу. Також тут можна оформити електронний рецепт на ліки – просто показуєте його в аптеці на своєму смартфоні. Українцям також тут доступні сертифікати про щеплення проти COVID. У цьому застосунку містяться дані з усіх реєстрів Польщі. Скористатися додатком можуть тільки громадяни України, які приїхали у Польщу після 24 лютого (власники PESEL).

Для того щоб дізнатися найшвидший маршрут та розклад руху громадського транспорту, скористайтесь додатком Jakdojade. Тут можна також прокласти свій маршрут (діє лише у найбільших містах Польщі). Приємно, що є україномовна версія цього додатку.

UA SOS – сайт для пошуку безкоштовного житла. Тут переселенці з України можуть знайти тимчасове безкоштовне житло в Чехії, Польщі, Угорщині та Словаччині. Розробники обіцяють випустити найближчим часом ще й мобільну версію цього сайту.

Щоб купити квитки онлайн чи оплатити за паркування, скористайтеся зручним сервісом moBILET. Це аналог українського  tickets.ua з додатковою функцією оплати паркінгу.

Польська пошта у смартфоні під назвою Envelo. Цей додаток дозволяє користуватимя поштовими послугами через Інтернет.Не пропустіть