Компанія “Нова пошта” та фонд “Повернись живим” зібрали на зв’язок для ППО 330 млн грн

“Нова пошта” та благодійний фонд “Повернись живим” успішно завершили збір коштів на суму понад 330 млн грн для комплексного забезпечення зв’язку сил протиповітряної оборони в рамках проєкту “Запакуй небо — прокачай ППО”.

Збір коштів тривав з 1 червня до 26 грудня 2023 року, завдяки чому кожен охочий мав можливість приєднатися до благодійного проєкту.

“Нова пошта” внесла вагомий внесок у реалізацію проєкту, задонативши на нього 183,6 млн грн. Крім того, компанія направляла по 10 грн на проєкт з кожної отриманої та відправленої посилки через поштомат, а також здійснювала щомісячні благодійні донати.

Зібрані кошти розподілилися наступним чином:

  • Донати українців на рахунок або банку проєкту — 118,2 млн грн.
  • Донати друзів та партнерів проєкту, серед яких бізнеси та відомі блогери — 26,6 млн грн.
  • Купівля мерчу “Нової пошти” та відправка посилок у пакуванні лімітованої серії — 6,3 млн грн.

На зібрані кошти “Нова пошта” та “Повернись живим” обладнали повітряне командування “Центр” сучасними засобами зв’язку та рухомими командними пунктами. Це включає рюкзаки мобільних вогневих груп, переносні командні пункти у вигляді робочих місць-трансформерів, комплексне апаратне забезпечення зв’язку та рухомі командні пункти — прохідні вантажівки, що дозволяють керувати військами під час руху та забезпечують місця для роботи та відпочинку захисників.

Джерело Нова пошта

Не пропустіть