Компанія Mercedes-Benz представила 56-дюймовий «гіперскрін» для свого електромобіля EQS

Mercedes-Benz представив свою нову інформаційно-розважальну систему для автомобіля. 56-дюймовий MBUX Hyperscreen буде охоплювати майже всю ширину кабіни розкішного електромобіля EQS.

Hyperscreen — це не одна панель, а кілька OLED-дисплеїв, що об’єднані в одну вигнуту панель розміром 56 дюймів. Поверх цих екранів розташовується скло Gorilla Glass з покриттям антивідблиску. «Гіперскрін» автоматично регулює яскравість завдяки камері і датчику освітленості, завдяки чому він не буде відволікати водія вночі, як це роблять деякі автомобільні дисплеї.

За плавність роботи і різні функції Hyperscreen MBUX відповідає однокристальна платформа з 8-ядерним процесором, який доповнюють 24 Гб оперативної пам’яті. Передбачена також система тактильного зворотного зв’язку.

Елементи управління будуть більш простими у використанні, ніж ті, що встановлені в більш старих автомобілях. Відмінною особливістю інтерфейсу новинки є «меню нульового рівня», в якому стандартні завдання доступні відразу: наприклад, навігація, телефон і медіасистема завжди знаходяться в центрі екрану.

Хоча й серійне виробництво Hyperscreen почнеться не раніше кінця 2021 року,  нова версія MBUX дебютує в новому S-класі, який вперше був представлений в кінці минулого року.

Джерело engadget

Не пропустіть