Instagram та Threads припинять рекомендувати політичний контент

Голова Instagram Адам Моссері заявив, що Meta більше не буде рекомендувати політичний контент користувачам на Instagram та Threads. Відтепер користувачі все ще будуть бачити політичний контент від облікових записів, на які вони підписані, але програми більше не будуть “активно посилювати” такі повідомлення.

Ця зміна, яка буде впроваджена “протягом наступних кількох тижнів”, стосуватиметься публічних облікових записів в місцях, де алгоритми рекомендацій Meta пропонують контент або повідомлення, наприклад, Reels та Explore на Instagram і рекомендовані користувачі на Threads. Моссері не розкрив, як Meta визначатиме, що вважатиметься “політичним”, але представник Meta сказав, що це буде включати теми, пов’язані з виборами та соціальними питаннями.

“Наше визначення політичного контенту – це контент, який, ймовірно, стосується тем, пов’язаних з урядом або виборами; наприклад, повідомлення про закони, вибори або соціальні теми”, – сказав представник. “Ці глобальні питання є складними та динамічними, що означає, що це визначення буде розвиватися, коли ми продовжуватимемо співпрацювати з людьми та спільнотами, які використовують наші платформи, та зовнішніми експертами для вдосконалення нашого підходу”.

Хоча Meta за замовчуванням обмежуватиме рекомендації щодо цих тем, ті, хто хоче бачити такий контент, зможуть вибрати його через налаштування Instagram та Threads. Компанія заявила, що оновлення не вплине на те, як люди бачать повідомлення від облікових записів, які вони обрали для відстежування. “Наша мета – зберегти можливість вибору людей взаємодіяти з політичним контентом, зберігаючи при цьому повагу до індивідуальних уподобань кожної людини”, – зазначив Моссері.

Ця зміна є останнім способом, яким Meta намагається зупинити користувачів Threads обговорювати теми, які вона вважає потенційно проблемними. Компанія блокує “потенційно чутливі” теми, включаючи терміни, пов’язані з вакциною та COVID, у результатах пошуку в Threads. Моссері також заявив, що Meta не хоче “спонукати” користувачів до публікацій про “політику та тяжкі новини” в додатку.

Проте ця зміна також може спричинити новий протест серед користувачів та творців, деякі з яких вже вважають, що Meta несправедливо пригнічує певний тип контенту. Meta заявила, що особи з “професійними” обліковими записами в Instagram можуть використовувати функцію “статус облікового запису”, щоб перевірити, чи вважаються їхні повідомлення наразі придатними для рекомендацій.

Джерело Engadget

Не пропустіть