Ілон Маск розпустив раду директорів Twitter та одноосібно очолив компанію

Згідно з інформацією від Business Insider, Ілон Маск тепер єдиний керівник Twitter після того, як звільнив раду директорів компанії у повному складі (вона налічувала 9 людей). Варто нагадати, що Ілон Маск купив соціальну мережу Twitter минулого четверга.

Нагадаємо, що одразу після покупки розпочалися скорочення персоналу та інші зміни у компанії. Так, був звільнений генеральний директор Twitter Параг Агравал, який був генеральним директором Twitter протягом року після того, як цей пост покинув засновник соціальної мережі Джек Дорсі. Спершу Маск думав увійти до ради директорів Twitter ще до покупки компанії, але передумав через конфлікт з Агравалом.

У SEC повідомили, що відповідно з умовами Угоди про злиття, які є чинними через злиття, наступні особи, що були директорами Twitter до набуття чинності угоди, перестають бути директорами Twitter: Брет Тейлор, Параг Агравал, Омід Кодестані, Девід Розенблат, Марта Лейн Фокс, Патрик Пішетт, Егон Дурбан, Фей-Фей Лі та Мімі Алемаєу. Також у цій заяві SEC, яка була опублікована 27 жовтня 2022 року, сказано, що Ілон Маск в результаті злиття став одноосібним директором Twitter.

Джерело Business Insider

Не пропустіть