Huawei “відрізали” доступ до процесорів Intel та інших виробників

Адміністрація Трампа в США завдала компанії Huawei ще один серйозний удар. Згідно зі звітом агентства Reuters, уряд США повідомив декількох постачальників Huawei про відкликання ліцензій на постачання компонентів китайській компанії, які їм видали раніше.

На цьому погані новини не закінчуються. Адміністрація також планує відхилити десятки нових заявок на отримання ліцензій на постачання компонентів і послуг для Huawei. Про це агентству Reuters повідомила Асоціація напівпровідникової промисловості США. Інші джерела стверджують, що США відкликали цілих вісім ліцензій, які отримали чотири компанії. Крім Intel, дозвіл втратить також японський виробник мікросхем флеш-пам’яті Kioxia Corp.

У компаній, що одержали повідомлення про відкликання ліцензії, є 20 днів на те, щоб відповісти Міністерству торгівлі США. У виконавчого департаменту також є 45 днів, щоб змінити рішення, в іншому випадку воно стане остаточним. Після цього у компаній буде ще 45 днів для оскарження рішення.

У такий спосіб Сполучені Штати намагаються послабити найбільшого в світі виробника телекомунікаційного устаткування, якого вони вважають загрозою національній безпеці.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть