Huawei відреагувала на нові санкції США

Раніше цього року уряд США обмежив постачання мікросхем китайському технологічному гіганту Huawei. На заході Huawei Analyst Summit 2020 компанія офіційно відреагувала на нещодавньо введенні санкції, заявивши, що це може вплинути на різні світові галузі.

Під час онлайн-конференції представники компанії заявили, що Huawei виконала всі урядові норми і правила згідно з початковою забороною на торгівлю ще в 2019 році. Однак нові санкції, які прямо спрямовані проти компанії, змусили її активно виступати проти поправок, запропонованих Міністерство торгівлі США.

Представники Huawei заявили, що уряд США прийняв такі заходи, не дивлячись на негативні відгуки і побоювання, виражені «багатьма компаніями і галузевими асоціаціями». Таким чином ці дії можуть бути використані для «підриву» галузей по всьому світу, в тому числі понад 3 мільярдів користувачів продукції Huawei. За словами Huawei, ці дії можуть перешкодити їх розширенню, обслуговуванню та роботі в більш ніж 170 країнах.

Санкції США, що обмежують постачання чіпів з TSMC в Huawei, можуть мати далекосяжні наслідки. В кінцевому підсумку ці дії можуть зашкодити самим США, викликавши недовіру в іноземних компаніях, які відмовляться мати справу з «американськими технологіями або ланцюгами постачань» в майбутньому через подібні санкції.

Джерело GizChina
Не пропустіть