Huawei показала процес виробництва флагманського P30 Pro (Фото)

Китайська компанія Huawei вирішила наочно продемонструвати процес виробництва своїх смартфонів, зокрема, флагманської моделі P30 Pro. Для цього на підприємство компанії в китайському Дунгуань запросили редактора видання Mirror Online.

Як виявилося, завод компанії оснащений відразу декількома виробничими лініями, кожна з яких може випускати до 2 400 екземплярів смартфонів в день. Примітно, що в колишні часи на обслуговування однієї 120-метрової виробничої лінії потрібно 86 співробітників. Тепер же, після модернізації і роботизації, досить і 17 осіб. Представники Huawei підкреслюють, що весь виробничий процес максимально автоматизовано.

Спочатку роботи збирають системну плату майбутнього смартфона, після цього даний вузол проходить суворий контроль якості. Далі платі належить пройти через конвеєр, на якому вона обзаведеться основними компонентами: акумулятором, модулями камер, дисплеєм. Всі ці процедури також автоматизовані.

Далі працівникові належить обернути пристрій в захисну плівку, щоб не залишити на ньому своїх відбитків і провести тест на падіння, закачати відповідне ПО, протестувати основні компоненти гаджета. Тільки після цього на смартфон може бути встановлена ​​фірмова оболонка EMUI.


Не пропустіть