Motorola Razr 50 Ultra: витік європейської ціни, характеристик пам’яті та кольорів

Стала відома ціна Motorola Razr 50 Ultra для європейського ринку, а також інформація про обсяг оперативної пам’яті, внутрішню пам’ять та кольори. Ці дані додаються до тієї інформації, яку ми вже знаємо про телефон.

Нещодавно на сертифікаційному сайті з’являлися живі зображення. Це дало нам уявлення про можливий дизайн. Аналогічно, поява розкладачки у списках BIS та EEC свідчить про ширші плани щодо запуску. Отже, давайте згадаємо все, що ми знаємо про нього, почнемо з нових деталей.

Motorola Razr 50 Ultra: ціна та версії

Згідно зі скріншотами від італійського ритейлера, телефон може коштувати 1200 євро. Кажуть, що це ціна за модель 12+512 ГБ.

Тогорічний Razr 40 Ultra також був запущений в ЄС за схожою ціною, але це була модель 8+256 ГБ. Отже, Razr 50 Ultra виглядає більш вигідною пропозицією, принаймні, судячи з його передбачуваної ціни.

Razr 50 Ultra може бути доступний і з іншими комбінаціями пам’яті. Він може бути доступний у 3 кольорах, а саме: сертифікованому Pantone персиковому, синьому та зеленому.

Дизайн Motorola Razr 50 Ultra та інші деталі

На фотографіях, що просочилися в мережу, він виглядає схожим на свого попередника. На одному з таких зображень ми бачимо його подвійну задню камеру, розташовану горизонтально у верхньому лівому кутку. На задній панелі також є логотип Razr.

Спереду є виріз для розміщення селфі-камери. Рамки могли б бути тоншими, а дисплей на кришці – більшим, як у Razr 40 Ultra. Регулятор гучності та кнопка живлення могли б бути присутніми на правій стороні. Здається, що бренд міг би покращити програмні функції для цього екрану і загальну багатозадачність цього формфактору.

Наразі ми бачили Motorola Razr 50 Ultra з номерами моделей XT-24510-3 і XT-2451 у двох різних списках. Більше того, ми також дізналися, що його внутрішнє кодове ім’я може бути «Gory».

Джерело 91mobiles

Не пропустіть