Huawei анонсувала Honor Vision Pro – телевізор на Harmony OS з висувною камерою

Розумний телевізор з технологіями для захисту зору.

З релізу Harmony OS не минуло й дня, а Huawei вже представила перший пристрій на цій системі – 55-дюймовий 4K UHD телевізор Honor Vision Pro. Це модель з кутом огляду 178 градусів і товщиною менше 7 міліметрів.

Телевізор оснастили новітнім 8-ядерним процесором Honghu 818 для кращої обробки зображення. Він підтримує HDR, а також технології активного шумозаглушення, динамічної настройки контрасту і локального затемнення.

Новинка також отримала кілька технологій для захисту зору. Зокрема, доступний режим, що знижує рівень синього світла, який шкідливий для очей. Крім того, якщо телевізор визначає, що глядач – дитина, він автоматично калібрує кольори, щоб знизити навантаження на зір.

У пристрій також додали висувну камеру, як в OnePlus 7 Pro і Redmi K20 Pro. Вона здатна знімати відео з 1080p і автоматично з’являється, якщо ви запускаєте відео-дзвінок. Камеру також можна запустити вручну через настройки телевізора.

Honor Vision Pro оцінили в 4 799 юанів (≈ 17 000 грн). Також у продажу з’явиться звичайний Honor Vision без камери. Така версія обійдеться в 3 999 юанів або ≈14 000 грн.


Не пропустіть