Google підтверджує близький вихід Pixel 8a та анонсує нову функцію акумулятора

Google, можливо, ненавмисно розкрила свої плани щодо майбутнього Pixel 8a під час обговорення цікавої зміни в нещодавньому оновленні програмного забезпечення Pixel. Компанія підтвердила, що розширена сторінка статистики заряду акумулятора є ексклюзивною для Pixel 8a та інших майбутніх пристроїв.

Android 14 QPR1 представив корисну функцію статистики акумулятора, яка відображала кількість циклів заряджання та дату виготовлення акумулятора. Однак ця функція загадково зникла в оновленні Pixel у березні 2024 року.

З того часу Google пояснив на сторінці баг-трекера, що ця функція ніколи не призначалася для нині випущених пристроїв. Компанія каже: “Ми вмикаємо цю сторінку лише на Pixel 8a і вище, тому це WAI (Working as Intended)”.

Заяви Google підтверджують дві важливі речі. По-перше, це офіційне підтвердження того, що доступний за ціною Pixel 8a знаходиться в стадії розробки.

По-друге, майбутні пристрої Pixel, починаючи з 8a, матимуть спеціальний і, можливо, більш повний розділ моніторингу стану акумулятора в системних налаштуваннях. Але ця функція не буде доступна на старіших пристроях Pixel.

Попри це, ця помилка свідчить про те, що Google працює над тим, щоб надати користувачам Pixel кращі інструменти для розуміння тривалості роботи акумулятора їхніх телефонів.

Запуск Pixel 8a очікується протягом наступних кількох місяців, можливо, одночасно з Google I/O у травні. Ці часові рамки відображатимуть схему випуску його попередників.

Технічні характеристики Google Pixel 8a

Повідомляється, що Google Pixel 8a може бути оснащений чіпом Tensor G3. Існує ймовірність, що це може бути тонована версія чіпа Tensor G3, який використовується у флагманських телефонах Pixel 8 і Pixel 8 Pro.

Очікується, що пристрій матиме 8 ГБ оперативної пам’яті та підтримуватиме швидку зарядку потужністю 27 Вт. CAD-рендери Pixel 8a просочилися в мережу в жовтні минулого року, показавши, що його розміри складають 152,1 x 72,6 x 8,9 мм, а діагональ OLED-дисплея – 6,1 дюйма. Інші подробиці про смартфон поки що не розголошуються.

Джерело 9to5google

Не пропустіть