Функції на Android, які таємно розряджають ваш акумулятор: їх варто відключити

Автономність смартфона є однією з найважливіших його характеристик. Тому що кожна людина хоче не надто часто його заряджати, а коли він розряджається у найпотрібніший момент, то це дуже дратує. Щоправда, є ще режим електроенергії, яким можна скористатись, якщо поблизу немає зарядки. Або можна вимкнути деякі функції в  Android, які найбільше витрачають заряд акумулятора.

Функція активного екрану розряджає смартфон у 4 рази швидше!  Щоб вимкнути Always On Display на Android, треба зайти в налаштування, далі в “Активний екран та блокування”, “Активний екран”.

Пробудження екрану варто вимикати, бо є багато функцій, які пробуджують ваш телефон без явної на те потреби.

Живі шпалери також дуже сильно розряджають телефон. Анімоване зображення, на відміну від статичної картинки, вимагає від графічного процесора постійної роботи. Звісно, це впливає на автономність телефона.

Вібровідклик – функція, яка колись була дуже популярна. Телефон “вібрував”, коли приходили повідомлення та дзвінки. Згодом нею почали рідше користуватись. Якщо у вас така функція активна, то знайте: вона є причиною швидкого розряджання смартфона.


Не пропустіть